Rakentamista ja saneerausta ammattitaidolla

 Toimihenkilöiden sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@rakennusajahola.fi

HYVINKÄÄN TOIMISTO

Uudenmaankatu 2 
05800 Hyvinkää

Puh. 019 4759 200

Antti Ahola

Toimitusjohtaja
Puh. 0400-697 209 
antti.ahola@rakennusajahola.fi

Mikko Heino

Varatoimitusjohtaja
Puh. 0400-959 314
mikko.heino@rakennusajahola.fi

Raimo Sinkkonen

Laskentapäällikkö
Puh. 040-1822 322
raimo.sinkkonen@rakennusajahola.fi

Ilona Heino

Toimistopäällikkö
Puh. 040-5754 262
ilona.heino@rakennusajahola.fi

Timo Lindberg

Laskentainsinööri
Puh. 0400-809 518
timo.lindberg@rakennusajahola.fi

Jussi Lindberg

Laskentainsinööri
Puh. 040-7267 292
jussi.lindberg@rakennusajahola.fi

HELSINGIN TOIMISTO

Nuijamiestentie 3 B 5. krs
00400 Helsinki

Raimo Railio

Työpäällikkö
Puh. 040-5260 326
raimo.railio@rakennusajahola.fi

Juha Jalava

Työpäällikkö
Puh. 040-7609 897
juha.jalava@rakennusajahola.fi

Tuomas Vitikainen

Työpäällikkö
Puh. 040-5150 045
tuomas.vitikainen@rakennusajahola.fi

Joonas Lindberg

Hankintapäällikkö
Puh. 040-8432 044
joonas.lindberg@rakennusajahola.fi

Marianna Keskiväli

Kehityspäällikkö
Puh. 040-1549 022
marianna.keskivali@rakennusajahola.fi

 

LAHDEN TOIMISTO

Lahdenkatu 13
15110 Lahti
Markku Saarelainen

Työpäällikkö
Puh. 040-5807 254
markku.saarelainen@rakennusajahola.fi

Esa Vähäsöyrinki

Laskentainsinööri
Puh. 0500-846 076
esa.vahasoyrinki@rakennusajahola.fi

KARJAAN TOIMISTO

Kauppiaankatu 13
10300 Karjaa

Tom Puusa

Laskentainsinööri
Puh. 041-3197 863
tom.puusa@rakennusajahola.fi

Niina Hjort

Määrälaskija
Puh. 041-3199 574
niina.hjort@rakennusajahola.fi

Laskutusohje

Toivomme teidän lähettävän laskunne verkkolaskuina. Verkkolaskujen mukana voimme vastaanottaa myös laskun liitteet.

Muu kuin laskumateriaali pyydetään toimittamaan annettujen yhteystietojen mukaan.

Verkkolaskutus

OVT-tunnus: 0037 1038 6947
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 0037 2129 1126

Välittäjätunnus vain pankkiverkkoa verkkolaskutuksessa käyttäville: DABAFIHH

Sähköpostitse

invoice-10386947@kollektor.fi

1 lasku per sähköposti = 1 lasku liitteineen skannattuna alle 1 mt kokoiseksi tiedostoksi.

Postitse

Rakennus Oy Antti J. Ahola
10386947
PL 100
80020 Kollektor Scan